โปรเกรมวันนี้ 28/11/2021

15:00
Sao Paulo U20
Internacional U20
15:00
Sputnik
Slutsk
18:00
Tamaraceite
Xerez D.F.C.
16:00
S. Wanderers
A. Italiano
14:00
FK Panevezys
Hegelmann Litauen
22:00
Colo Colo
U. Espanola
14:00
Kauno Zalgiris
Banga
22:00
Curico Unido
Palestino
14:00
Nevezis Kedainiai
Riteriai
22:00
U. Catolica
Huachipato
14:00
Suduva
Dainava Alytus
22:00
Union La Calera
La Serena
14:00
Zalgiris
Dziugas Telsiai
08:00
Zibo Cuju
Jiangxi Beidamen
12:30
Heilongjiang Ice City
Nanjing City
18:00
Castellon B
Hercules B
16:00
Kifisias
Diagoras
07:00
Shaoxing Keqiao Yuejia
0 - 0
Quanzhou Yassin
18:00
Ilicitano
Silla CF
07:00
Xian Wolves
0 - 0
Hebei Zhuoao
07:30
Qingdao Red Lions
Yichun Grand Tiger
15:00
Delemont
Kosova
18:00
Olimpic Xativa
Torrent
07:30
Sichuan Minzu
China U20
20:30
Academica
Covilha
20:00
Atletico-MG
Fluminense
18:00
Orihuela
Acero
18:00
Valencia B
Torrellano
02:05
Atl. Nacional
1 - 1
Junior
18:00
Villajoyosa
Callosa
00:00
Dep. Cali
2 - 1
Pereira
12:00
Feirense
FC Porto B
20:00
Corinthians
Athletico-PR
23:00
Jong Holland
Scherpenheuvel
16:30
Leixoes
Trofense
23:00
Sithoc
Willemstad
15:00
Rio Ave
Nacional
23:00
Cerro Porteno
12 de Octubre
23:00
Victory Boys
SUBT
15:00
Liverpool U23
Leicester U23
23:00
Guairena FC
Guarani
14:30
Arconatese
Sona
16:00
Kingstonian
Farnborough
14:30
Rielasingen-Arlen
Freiburger
17:00
Mjondalen
Sarpsborg 08
15:00
Londerzeel
Diegem
12:00
AFSC Kyiv
FC Chernihiv
15:00
Southampton U23
West Brom U23
23:00
Internacional
Santos
17:00
Bekescsaba 1912
Budafoki
14:30
Breno
Castellanzese
13:30
Bas d'Avignon
Agde
01:30
Sao Paulo
2 - 0
Sport Recife
17:00
Csakvari
Soroksar
14:30
Caravaggio
Ciserano-Bergamo
13:30
Chatou
Chartres
17:00
DVTK
Ajka
14:30
Crema
Legnano
13:30
Hauts Lyonnais
Bourgoin Jallieu
18:00
CSKA Moscow
Zenit
13:00
Gyor
Szeged
14:30
Desenzano Calvina
Brusaporto
13:30
Reims Ste Anne
Magny
14:15
Lok. Sofia
CSKA 1948 Sofia
14:30
Folgore Caratese
Vis Nova Giussano
13:30
Versailles
Poissy
15:00
Wijgmaal
City Pirates
12:00
Nizhny Novgorod
FK Krylya Sovetov Samara
14:00
Esbjerg
Nykobing
13:00
Nyiregyhaza
III. Keruleti TVE
14:30
Franciacorta
Villa Valle
13:45
Trelissac
Toulouse
15:00
Bocholter
Pepingen
14:30
Rubin Kazan
Dynamo Moscow
17:00
Pecsi MFC
Dorogi
14:30
Olginatese
SG City Nova
13:45
Levadiakos
O.F. Ierapetra
14:00
Panazol
Angouleme CFC
15:00
Cappellen
Belisia Bilzen
15:00
Horsens
Hobro
17:00
Siofok
Szentlorinc
14:30
Real Calepina
Leon
14:00
Perros-Louannec
Vitre
13:00
Szolnoki MAV
Tiszakecske
14:30
USD Casatese
Ponte San Pietro
15:30
Chabab Benguerir
Moghreb Tetouan
14:00
Salouel
Wasquehal
17:00
Vasas
Budaorsi SC
15:30
Dcheira
Sale
14:30
US Tregunc
La Roche
16:00
Bicskei
MOL Fehervar II
15:30
Jeunesse Massira
Chabab Atlas Khenifra
15:00
Chauvigny
Le Havre
13:00
Gardony Varosi
Kaposvar
17:00
Samger
Brikama U.
11:00
Gyirmot II
Balatonfuredi
19:00
Montaneses
Reboceros de La Piedad
13:45
Xanthi FC
Almopos
21:00
Armed Forces
Gambia Ports
11:00
Gyor II
Papai Perutz
14:00
Rodos
Zakynthos
13:00
Kelen
Tatabanya
13:45
Thesprotos
Kavala
13:00
Komaromi VSE
SC Sopron
10:30
Hendek
Batman Petrolspor
17:00
Ashanti GB
Horoya
13:00
Mosonmagyarovari TE
Andrashida
11:00
Kahta
Bursa
17:00
Elephant Coleah
Kaloum Star
11:00
Puskas Academy II
Nagykanizsa
11:00
Karaman Bld.
Hopaspor
08:00
Hong Kong Rangers
Hong Kong FC
11:00
Bekescsaba 1912 II
Kazincbarcikai
13:00
Veszprem
Erdi
11:00
Kelkit
Mamak
18:00
AD Torrejon
Atl. Madrid B
10:30
Kitchee
Southern District
15:00
Gullegem
Oudenaarde
13:00
Debrecen II
Tiszaujvaros
11:00
Zalaegerszegi II
BVSC-Zuglo
11:00
Nevsehirspor
Arnavutkoy Bl.
18:00
Alcorcon B
Carabanchel
14:30
Bitonto
A.C.D. Nardo
16:00
NSI Runavik
HB Torshavn
05:00
Assam
Meghalaya
14:30
Merelbeke
Dikkelvenne
11:00
DVTK II
Jaszberenyi
11:00
Osmaniyespor
Erbaaspor
18:00
CDE Madrid
RSD Alcala
16:00
Adama City
Addis Ababa Ketema
14:30
Brindisi
Bisceglie
05:00
Daman & Diu
Dadra and Nagar Haveli
15:00
Menen
Ronse
13:00
Fuzesgyarmati SK
Hidasnemeti VSC
11:00
Sancaktepe
Fatsa Belediyespor
18:00
Galapagar
Rayo Vallecano B
14:30
Francavilla
Gravina
05:00
Manipur
3 - 0
Nagaland
15:00
Petegem
Olsa Brakel
17:00
Altinordu
Ankaragucu
13:00
SBTC
Debreceni EAC
18:00
Getafe B
Pozuelo de Alarcon
13:00
Dire Dawa
Wolkite Kenema
14:30
Mariglianese
Casertana
13:00
Alba Iulia W
Olimpia Gherla W
09:30
Mizoram
Tripura
21:00
CSR Espanol
Def. de Cambaceres
15:00
Wetteren
Zwevezele
13:00
Senyo Carnifex
BKV Elore
18:00
Caudal Deportivo
EI San Martin
18:00
Las Rozas
Colonia M.
14:30
Molfetta Calcio
Citta di Fasano
10:30
Gujarat
Goa FT
13:00
Tallya
Kisvarda II
14:00
Primorje W
MSM Ptuj W
18:00
CD Colunga
Gijon Industrial
18:00
Parla
Complutense
14:30
Nocerina
Lavello
09:15
Persita
PSS Sleman
17:30
ASEC Ndiambour
US Goree
13:00
Tiszafuredi
Hajduszoboszloi SE
18:00
Covadonga
R. Oviedo B
18:00
Tres Cantos
Paracuellos Antamira
14:30
Rotonda
Casarano
12:00
Barito Putera
Madura United
17:30
Excellence
Generation F.
13:00
Torokszentmiklos
Putnok
18:00
Gijon B
Real Titanico
18:00
Trival Valderas
Villaviciosa
14:30
San Giorgio
SS Nola 1925
12:15
Persik Kediri
Persebaya
17:30
Guediawaye
Douanes
11:30
Keciorengucu
Umraniyespor
11:00
Ujpest II
Eger SE
18:00
L'Entregu
SD Navarro CF
18:00
Ursaria
Moratalaz
14:30
Sorrento
Altamura
13:00
Einheit Rudolstadt
Krieschow
14:00
Highlanders
Ngezi Platinum
14:45
Persib Bandung
Arema FC
16:00
Anges de Notse
Gomido
18:00
Langreo B
Luarca
14:30
Virtus Matino
Audace Cerignola
14:00
Triangle
Dynamos
15:30
K. Almaty
Shakhtar Karagandy
16:00
AS Togo-Port
Dynamic Togolais
14:30
Alfter
FC Viktoria 08
18:00
Llanes
Mosconia
15:00
Sandecja Nowy S.
Polkowice
13:00
Feronikeli
FC Ballkani
16:00
Entente II
Gbohloe-Su
19:00
Brann
Molde
14:30
Duren
Bergisch Gladbach
18:00
Praviano
Lenense
15:30
Eintracht Frankfurt
Union Berlin
13:00
Malisheva
Drenica
16:00
Kara
Ifodje
15:00
Glesch-Paffendorf
Wesseling-Urfeld
13:00
Bregalnica Stip
Borec
13:30
KF Llapi
Gjilani
16:00
Kotoko
OTR
15:00
Hennef
Freialdenhoven
13:00
Makedonija GP
Shkendija
18:00
Tuilla
Lealtad
12:40
Tychy
R. Rzeszow
02:00
Club America
1 - 3
U.N.A.M.- Pumas
16:00
Semassi
ASC Kara
15:00
Hurth
Frechen
13:00
Pelister
FK Skopje
13:00
Arsenal Tivat
Grbalj
18:00
Widzew Lodz
Zaglebie Sosnowiec
04:05
Atlas
1 - 1
Monterrey
14:00
EM Mahdia
Oued Ellil
15:00
Pesch
Siegburger
14:00
Buildcon
ZESCO
21:00
Antwerp
Oostende
17:30
RB Leipzig
Bayer Leverkusen
13:00
Igalo
Bokelj
21:00
Sporting Cristal
Alianza Lima
14:00
Gabes
Msaken
15:00
Deutz
Eilendorf
13:00
Shkupi
Struga
14:30
ACR Messina
Fidelis Andria
13:00
Kom Podgorica
FK Cetinje
17:00
Trnava
Ruzomberok
06:05
Melbourne Victory
2 - 0
Brisbane Roar
11:00
Jagiellonia U18
S. Rzeszow U18
14:00
Korba
Stade Gabesien
15:30
VfL Vichttal
Breinig
13:00
Tikves
Rabotnicki
14:00
Green Eagles
Green Buffaloes FC
08:15
WS Wanderers
Newcastle Jets
11:00
Lech Poznan U18
Gwarek Zabrze U18
14:00
Sidi Bouzid
AS Mohamdia
15:30
Friesdorf
Fortuna Koln II
12:00
RB Leipzig U19
Hallescher U19
13:00
Titograd
Jedinstvo
08:30
Incheon
Pohang
14:00
Sporting Ben Arous
Gafsa
13:30
Genk
Club Brugge KV
08:30
Seoul
Gangwon
14:00
Tabarka
Sfax Railways
15:00
VfL Osnabruck U19
Werder Bremen U19
14:30
Ginsheim
Waldgirmes
14:30
Foggia
Vibonese
18:30
Gent
St. Liege
06:00
Daegu
0 - 0
Jeonbuk
17:00
Rosenborg
Bodo/Glimt
14:30
Zeilsheim
Hessen Dreieich
14:30
Juve Stabia
Taranto
06:40
Suwon Bluewings
0 - 0
Ulsan Hyundai
15:00
Eddersheim
Friedberg
00:30
Metropolitanos
1 - 2
Puerto Cabello
14:30
Monterosi FC
Catanzaro
16:00
Waregem
Beerschot VA
22:30
La Guaira
Lara
14:30
Rebecquoise
Waremme
17:30
AlbinoLeffe
Piacenza
14:30
Picerno
Palermo
14:00
FC 08 Homburg
Offenbach
12:00
Calahorra
Leonesa
14:30
Turris
Avellino
12:00
Celta Vigo B
Extremadura UD
20:00
Dep. Tachira
Caracas
05:00
Blaublitz
1 - 4
Verdy
14:30
Solieres Sport
Hamoir
17:30
Fiorenzuola
Legnago Salus
12:00
Internacional de Madrid
Tudelano
16:35
Colombia W
Uruguay W
06:00
Chiba
0 - 0
Kyoto
14:30
Warnant
Jette
17:30
Juventus U23
Virtus Verona
17:00
CF Talavera
Rayo Majadahonda
22:00
India W
Chile W
06:00
Giravanz Kitakyushu
0 - 1
Tochigi
15:00
Acren
Tubize
17:30
Lecco
Sudtirol
13:45
Episkopi
PAE Chania
17:00
Dep. La Coruna
Ath Bilbao B
06:00
Kanazawa
0 - 0
Montedio Yamagata
17:30
Mantova
Renate
22:00
Huracanes Izcalli
Cuautla
13:45
Irodotos
Kallithea
22:00
Gimnasia y Tiro
Central Norte
06:00
Kusatsu
0 - 0
Iwata
21:00
Padova
Pro Vercelli
22:00
Racing Cordoba
Chaco For Ever
06:00
Machida
0 - 0
Omiya Ardija
17:30
Pro Sesto
Trento
06:00
MitoGOAL
0 - 1
Ehime
17:30
Seregno
Giana Erminio
18:00
Alhaurin
Atletico de Porcuna
06:00
Renofa Yamaguchi
0 - 0
Kofu
17:30
Triestina
Pro Patria
18:00
Almeria B
Jaen
05:00
Ryukyu
1 - 1
Albirex Niigata
18:00
CD Torreperogil
Motril
13:45
Karditsa
O. Volos
05:00
Sagamihara
1 - 1
Yamaga
18:00
El Palo
UD San Pedro
06:00
V-Varen Nagasaki
0 - 0
Okayama
18:00
Huetor Vega
Malaga B
18:00
Marbella
Huetor Tajar
18:00
Torredonjimeno
Torre del Mar
15:00
Boom
La Louviere
14:00
DEM
Blauw Geel
15:00
Knokke
Dessel
14:00
Dongen
GVV Unitas
13:45
Apollon Pontou
PAOK B
15:00
RFC Liege
Francs Borains
14:00
Hoogland
USV Hercules
12:30
HVV Hollandia
ADO 20 Heemskerk
10:30
Vorwarts Steyr
Horn
14:30
Monthey
Martigny
14:00
Watergraafsmeer
Westlandia
18:00
Cabecense
Xerez CD
18:00
Biescas
Calamocha
15:00
Bordeaux
Brest
14:00
CAPS Utd
Harare City
14:30
EVV
UNA
11:00
1922 Konyaspor
Kastamonuspor
18:00
Cartaya
Recreativo Huelva
18:00
Binefar
Belchite 97
14:30
Groene Ster
HV & CV Quick
18:00
Borja
Atletico Monzon
14:30
ASC 09 Dortmund
Preussen Munster 2
14:30
HSC '21
OSS '20
18:00
Conil
Antoniano
18:00
Caspe
CF Illueca
15:00
Lorient
Rennes
14:00
Clarholz
FC Gutersloh
14:30
Oostzaan
Gemert
18:00
Los Barrios
CD Utrera
18:00
Epila
Barbastro
20:45
Marseille
Troyes
14:30
Eintracht Rheine
Sprockhovel
11:00
52 Orduspor
Malatya
18:00
Pozoblanco
Tomares UD
18:00
Giner Torrero
Carinena
15:00
Monaco
Strasbourg
14:30
Finnentrop/Bamenohl
Erndtebruck
18:00
Puente Genil
Ceuta B
18:00
Robres
Santa Anastasia
17:00
Montpellier
Lyon
11:00
Bayrampasa
Darica Genclerbirligi
18:00
Sevilla FC C
Ciudad de Lucena
18:00
Zaragoza B
Utebo FC
16:00
Differdange
Union Titus Petange
14:30
Kaan-Marienborn
Haltern
11:00
Elazig Karakocan
Sile Yildizspor
15:00
Reims
Clermont
21:00
UAI Urquiza
Canuelas
16:00
Ettelbruck
Mondorf
14:30
Schermbeck 2020
Siegen
11:00
Igdir FK
Beyoglu Yeni Carsi
18:00
Alfaro
Calahorra B
13:00
St Etienne
Paris SG
16:00
Fola
Hostert
14:30
SG Wattenscheid
Hammer SpVgg.
10:00
Iskenderun
Duzcespor
18:00
Arnedo
Oyonesa
16:00
Hesperange
Dudelange
14:30
Westfalia Rhynern
RSV Meinerzhagen
16:00
AD Limianos
Vilaverdense
18:00
Berceo
Haro Deportivo
12:00
Gimnastic
Baleares
16:00
Rodange
Wiltz
14:45
Ennepetal
Vreden
18:00
Arenteiro
Gimnastica Segoviana
16:00
Alvarenga
Gouveia
11:00
Kizilcaboluk Spor Kulubu
Hacettepe
18:00
Casalarreina
Anguiano
12:00
Linares
Real Madrid B
16:00
UNA Strassen
Jeunesse Esch
14:30
Kryvbas
Ahrobiznes Volochysk
16:00
Amarante
Paredes
11:00
Siirt Ozel
Kusadasispor
13:30
Besa Kavaje
Tomori Berat
18:00
Cenicero
CF Rapid
13:00
Sumqayit
Zira
13:00
Slask Wroclaw 2
Pogon Siedlce
17:00
Sevilla FC B
Costa Brava
16:00
Victoria Rosport
Racing Luxembourg
18:00
CD Mostoles
Navalcarnero
16:00
Berco
SC Mirandela
13:30
Beselidhja Lezha
Terbuni
18:00
Varea
Yague
13:00
BUL
Gadaffi
13:00
CFC Hertha
Brandenburger
17:00
UCAM Murcia
Algeciras
16:00
Castro Daire
Valadares Gaia
13:30
Burreli
Lushnja
18:00
Vianes
River Ebro
13:30
Krsko
Dob
18:00
Leganes B
Union Adarve
16:00
Condeixa
Vitoria Sernache
18:00
Archena
Bullense
13:30
Butrinti Sarande
Erzeni
16:00
Wisla Pulawy
Lech Poznan 2
13:30
Mahlsdorf
Blau Weiss Berlin
18:00
Marino de Luanco
Llanera
16:00
Coruchense
Sacavenense
18:00
Cartagena FC
Lorca Deportiva
13:30
Bylis
Maliqi
13:15
VPK-Agro
Uzhhorod
16:00
Esperanca de Lagos
Uniao Montemor
18:00
Deportiva Minera
La Union
13:30
Turbina Cerrik
Shkumbini Peqin
13:30
NK Krka
Bilje
18:00
Pontevedra
Arosa SC
16:00
FC Barreirense
Moncarapachense
18:00
EG El Palmar CF
Cartagena B
13:30
Korabi Peshkopi
Vora
13:00
Seelow
Rostocker FC
15:00
FC Monheim
SSVg Velbert
18:00
Salamanca
Langreo
16:00
Forjaes
Maritimo B
18:00
Huercal-Overa
Yeclano
13:30
Pogradeci
Apolonia Fier
14:00
Staaken
Neustrelitz
15:00
Germania Ratingen
TVD Velbert
14:00
Gondomar
Salgueiros
18:00
Mazarron CF
UD Los Garres
13:00
Stern
Pampow
15:00
Jahn Hiesfeld
Union Nettetal
16:00
Leca
Ferreira de Aves
18:00
CD Colindres
Selaya
18:00
Real Murcia B
Racing Murcia
15:00
Niederwenigern
Dusseldorf-West
16:00
Louletano
Pinhalnovense
18:00
Guarnizo
Atletico Albericia
18:00
UCAM Murcia B
CAP Ciudad de Murcia
16:00
Macedo de Cavaleiros
Sao Martinho
18:00
Siete Villas
Naval Reinosa
18:00
UD Caravaca
Bala Azul
18:00
Azkoyen
CD Corellano
15:00
Schonnebeck
Cronenberger
16:00
Maria de Fonte
SC Vianense
18:00
Textil Escudo
UD Samano
18:00
CD Buzanada
SD Tenisca
16:00
Bechem United
Dreams
15:30
1.FC Monchengladbach
Bocholt
16:00
Merelinense
Camacha
18:00
Herbania
Villa Santa Brigida
18:00
CD Cantolagua
Burlades
14:30
Caldiero Terme
Cartigliano
16:00
Bibiani Gold Stars
Accra Lions
17:00
Haugesund
Sandefjord
15:30
DJK Teutonia St.Tonis
SW Essen
16:00
Oleiros
Marinhense
12:00
Sputnik 2
0 - 3
Slutsk 2
18:00
Vimenor
Noja
18:00
Las Zocas
La Cuadra
14:30
Cjarlins Muzane
Montebelluna
16:00
Eleven Wonders
Elmina Sharks
17:00
Kristiansund
Viking
15:30
FSV Duisburg
Meerbusch
16:00
Olhanense
Imortal
18:00
Tenerife B
CD Marino
14:30
Delta Porto Tolle
Ambrosiana
15:30
Hilden
Kleve
16:00
Peniche
Sertanense
18:00
Murchante
Beti Onak
18:00
Azuqueca
Guadalajara
14:30
Dolomiti Bellunesi
Adriese
16:00
Karela
Asante Kotoko
15:30
TuRU Dusseldorf
SpVgg Sterkrade-Nord
16:00
Pero Pinheiro
O Elvas CAD
18:00
Vera
Lanzarote
18:00
Subiza
Cirbonero
14:30
Levico Terme
San Martino Speme
16:00
King Faisal
Medeama
14:00
Aetos Makrychoriou
Nea Artaki
19:30
Leones
Cartagena
16:00
Santa Marta Penaguiao
Tirsense
18:00
Huracan de Balazote
Illescas
13:30
Hamburger SV
Ingolstadt
14:30
Luparense
Este
14:00
Atalanti
Dimitra Efxeinoupolis
21:30
U. Magdalena
Fortaleza
16:00
SB Castelo Branco
Fontinhas
18:00
Quintanar
Miguelturreno
14:30
Cattolica Calcio
ArzignanoChiampo
16:00
Real Tamale
Ashanti
14:00
Atromitos Palamas
Ethnikos Neou
16:00
SC Espinho
Uniao de Coimbra
18:00
San Clemente
Villarrubia
14:30
Mestre
Campodarsego
16:30
FC Botosani
FC Voluntari
14:00
Elassona
Ipato
17:00
Brann
Sarpsborg 08
16:00
SC Vila Real
Vila Mea
16:00
Imortal
Olhanense
13:30
Nurnberg
St. Pauli
14:30
Spinea
Union Clodiense
14:00
Alexandroupoli
F.C. Pandramaikos
14:00
Iraklis Larissa
Fikis
14:00
OFI Crete
Ionikos
16:00
Serpa
Juv. Evora
18:00
Torrijos
La Roda
13:30
Paderborn
Hansa Rostock
14:00
Aris Avatou
Thermaikos FC
14:00
Thiseas Agria
Amvrysseas
14:00
Olympiacos Piraeus
Volos
16:00
Sintrense
OS Belenenses
18:00
Villarrobledo
Ciudad Real
14:00
Chrisoupolis
Ethnikos Sochos
18:30
Panathinaikos
Panetolikos
17:00
CD Rabo Peixe
Sporting Ideal
18:00
Aceuchal
Miajadas
19:15
Univ. Craiova
FCSB
14:00
Doxa Dramas
A. Asteras
17:00
Sandefjord
Kristiansund
18:30
PAOK
Aris
17:00
Operario
Loures
18:00
Arroyo
Extremadura UD B
14:00
M. Alexandros Orfaniou
Apollon Paralimniou
13:00
Bravo
Koper
17:00
Stromsgodset
Haugesund
13:00
SC Praiense
Idanhense
18:00
Azuaga
Villafranca
14:00
Espoir
Etincelles
14:00
Plagia
Orfeas Xanthi
17:00
Tromso
Stabaek
17:00
U. Madeira
Pedras Salgadas
18:00
CD Calamonte
Llerenense
14:00
Marines
Rutsiro
20:15
Mura
Maribor
23:00
Managua FC U20
1 - 2
Ferretti U20
18:00
Don Alvaro
Moralo
14:25
Crvena zvezda
Sp. Subotica
18:00
Jerez CF
CD Badajoz B
16:30
FK Vozdovac
Partizan
15:00
Javor
Zarkovo
18:00
Trujillo
Diocesano
13:00
Kolubara
TSC Backa Topola
16:30
San Pedro
ES Bafing
18:00
UP Plasencia
Olivenza
02:00
Managua FC
1 - 2
Diriangen
03:00
Ferretti
Esteli
14:00
Charavgiakos
Agios Ierotheos
13:00
Radnicki Nis
Radnik
14:00
Foinikas N. Epidavrou
Aris Skalas
13:00
Zeleznicar Pancevo
Zlatibor Cajetina
14:00
Mykonos
Fostiras
14:00
Panarkadikos
Ermis Meligous
14:00
Santorini
Ilioupoli
14:30
Bellinzona
Chiasso
15:00
Stade Nyonnais
Biel
11:00
B. Monchengladbach U19
Schalke U19
11:00
Dortmund U19
Dusseldorf U19
12:00
Belenenses U23
Maritimo U23
12:00
Preussen Munster U19
Duisburg U19
14:00
Gzira
Gudja
11:00
RW Essen U19
Fortuna Koln U19
16:00
Hamrun
Santa Lucia
11:00
Viktoria Koln U19
Koln U19
11:00
Cesena U19
Cosenza U19
18:00
Balzan
Hibernians
13:00
Erfurt
Einheit Wernigerode
11:00
Wuppertaler U19
Alemannia Aachen U19
18:00
Aalborg
FC Copenhagen
14:30
Cannara
Follonica Gavorrano
14:30
Flaminia
Montespaccato
16:00
Brondby
Randers FC
14:30
Asti
Caronnese
14:30
Lornano Badesse
Rieti
13:00
Nordhausen
Halle
15:00
Degerfors
Norrkoping
13:00
Banska Bystrica
Rohoznik
14:00
Odense
Nordsjaelland
01:00
Antigua
0 - 0
Santa Lucia
14:30
Borgosesia
Casale
14:30
Pianese
Sangiovannese
15:00
Djurgarden
Varbergs
17:00
Coban Imperial
Municipal
14:30
Bra
Sestri Levante
14:30
Poggibonsi
Arezzo
16:00
Amorebieta
Zaragoza
15:00
Bengaluru FC
Kerala Blasters
18:00
Alaves B
Beti Gazte
18:00
Alajuelense
Zeledon
14:00
Viborg
Sonderjyske
14:30
Chieri
PDHA
14:30
Pro Livorno
San Donato
15:00
Goteborg
Ostersunds
22:00
Cartagines
ADR Jicaral
19:00
Deportivo Achuapa
Xelaju
14:30
Citta di Varese
Sanremese
14:30
Scandicci
Foligno
14:30
Matese
Sambenedettese
17:30
Halmstad
Hammarby
20:00
Avai
Sampaio Correa
22:00
Guadalupe
Santos DG
14:30
Gozzano
Fossano
14:30
Tiferno Lerchi
ASD Cascina
17:30
Kalmar
Malmo FF
18:00
Tropezon
CD Ardoi
20:00
Botafogo RJ
Guarani
18:00
Barakaldo
Uritarra
22:00
Guanacasteca
Saprissa
17:00
Nueva Concepcion
Solola
14:30
Imperia
Vado
14:30
Unipomezia
Trestina
16:00
UD Ibiza
Ponferradina
14:00
Al Masry
Misr Lel Makkasa
12:00
Narva
Levadia
01:00
San Carlos
1 - 3
Grecia
14:30
Lavagnese
HSL Derthona
14:00
Leganes
Las Palmas
14:00
Enppi
Pyramids
20:00
CSA
Brasil de Pelotas
22:00
Sporting San Jose
Herediano
14:30
Ligorna
Ticino
13:00
Prijedor
Tuzla City
13:45
Veria
AO Trikala
20:00
Goias
Brusque
14:30
Golden Arrows
Baroka
14:30
Novara
Saluzzo
18:15
Tenerife
R. Sociedad B
15:00
Radnik Bijeljina
Borac Banja Luka
20:00
Londrina
Vasco
15:00
Siroki Brijeg
FK Sarajevo
13:00
Dabas-Gyon
Ferencvaros II
20:00
Operario
CRB
14:30
Royal AM
Stellenbosch
14:30
Cape Town Spurs
JDR Stars
18:00
Santuxu
Durango
13:00
Hodmezovasarhely FC
Mohacsi
14:30
Swallows
Kaizer Chiefs
14:30
Venda
Pretoria U.
16:00
Ipswich
Crewe
14:30
AS Acireale
Portici 1906
13:00
Ivancsa
Honved II
20:00
Remo
Confianca
14:30
Cavese
Real Aversa
13:00
Makoi
Balassagyarmat
20:00
Vitoria
Vila Nova FC
14:30
Cittanovese
Gelbison Cilento
13:00
Monori
Kozarmisleny SE
14:30
Paterno
FC Messina
13:00
MTK Budapest II
FC Dabas
18:00
Atl. Tordesillas
Palencia CF
14:30
Rende
Licata
11:00
Paks II
ESMTK Budapest
18:00
Ciudad Rodrigo CF
Leonesa B
14:30
S. Agata
Lamezia Terme
20:00
Dandy Town Hornets
SBRC
12:00
Chonburi
Ratchaburi
13:00
Rakosmenti KSK
Dunaujvaros PASE
11:00
Belediye Derince
Modafenspor
14:30
Sancataldese
Biancavilla
20:00
Devonshire Cougars
Somerset
12:00
Prachuap
Pathum United
13:00
Szekszardi
Cegledi
14:00
Eckernforder SV
Bordesholm
12:00
Gvardeyets
Rubin Yalta
14:30
Santa Maria Cilento
Castrovillari
20:00
Devonshire Colts
Southampton
12:30
Suphanburi
Bangkok Utd
13:00
Vac
Gerjeni
14:00
Frisia Risum-Lindholm
SC Weiche-08 II
16:00
Blue Star
Blue Eagles
11:00
Fethiyespor
Agri 1970
12:00
Kyzyltash
Yevpatoriya
14:30
Trapani
San Luca
20:00
X-Roads Warriors
PHC Zebras
13:00
Chiangrai Utd
Buriram
14:00
Preussen Reinfeld
Dornbreite Lubeck
12:00
Colombo
Sea Hawks
12:00
Alushta
Ocean Kerch
14:30
Troina
Giarre
14:00
Todesfelde
Eutin
11:00
Kardemir Karabuk
Orduspor 1967
12:00
SKCHF Sevastopol
TSK Simferopol
13:00
Bautzen
FC Merseburg
11:00
Karsiyaka
Edirnespor
13:30
Sheffield Utd
Bristol City
11:00
Kirikkale Buyuk Anadolu
Cankaya FK
14:00
Flora
Paide
10:45
HEBC Hamburg
Suderelbe
13:45
Dinamo Tirana
Kastrioti
11:00
Ofspor
Gumushanespor
14:30
Austria Vienna
Sturm Graz
14:00
Niendorfer TSV
TuS Osdorf
13:45
Kukesi
Egnatia
14:30
Hartberg
LASK
15:00
Sasel
Curslack-Neuengamme
16:00
College 1975 FC
Lynx
17:00
Ried
Rapid Vienna
02:00
Delfin
3 - 0
Mushuc Runa
11:00
Politehnica Timisoara
Steaua Bucuresti
18:30
Europa Point
Europa FC
13:00
Cagliari U19
AC Milan U19
02:00
Dep. Cuenca
1 - 1
Ind. del Valle
15:00
Fiorentina U19
Genoa U19
02:00
Emelec
4 - 0
Manta
10:45
Inter U19
Pescara U19
14:00
Arminia Hannover
Lupo-Martini Wolfsburg
15:00
Rochling
Eppelborn
02:00
Guayaquil City
1 - 0
Aucas
14:00
Egestorf-Langreder
Eintracht Northeim
16:00
Celtic
Aberdeen
14:00
Gifhorn
Ramlingen-Ehlershausen
11:00
Sampdoria U19
Empoli U19
14:00
Lohne
Heeslinger
02:00
Olmedo
0 - 2
Orense
14:00
Spelle-Venhaus
Eintracht Celle
01:00
Veraguas
1 - 1
Herrera
14:30
Carrarese
Teramo
13:00
Livingston
Rangers
13:00
VfL Osnabruck
Freiburg II
14:00
SVG Gottingen
Tundern
21:00
Sporting Kansas City
Real Salt Lake
14:30
Entella
Cesena
14:00
Viktoria Koln
Hallescher
23:30
Philadelphia Union
Nashville SC
14:30
Fermana
Imolese
14:30
Calcio Chieti
S. N. Notaresco
15:00
Tunisia W
Algeria W
14:30
Gubbio
Ancona-Matelica
14:30
Castelfidardo
US Tolentino
11:30
Gaziantep
Konyaspor
14:30
Modena
Pistoiese
15:00
Brentford
Everton
14:30
Castelnuovo Vomano
Fiuggi
14:30
Montevarchi
Vis Pesaro
12:15
Sparta Rotterdam
Ajax
14:30
Fano
ASD Pineto Calcio
15:00
Lugano II
Tuggen
14:00
Karagumruk
Trabzonspor
15:00
Burnley
Tottenham
14:30
Twente
Feyenoord
14:30
Ath. Carpi
Alcione Milano
14:30
Nereto
Trastevere Calcio
14:00
AEL Larissa
O. Volos
14:30
Pescara
Lucchese
17:30
Chelsea
Manchester Utd
14:30
Utrecht
Heracles
14:30
Forli
SCD Progresso
14:30
Porto D'Ascoli
Recanatese
14:00
AO Trikala
Thesprotos
15:00
St. Gallen II
Gossau
14:00
Sivasspor
Hatayspor
14:00
Bumamuru
Dynamik
14:30
Reggiana
Viterbese
10:15
Zizkov
Varnsdorf
16:45
Heerenveen
PSV
14:30
G.S. Bagnolese
Real Forte Querceta
14:30
Vastese
Montegiorgio
14:00
Apollon Larissa
Karditsa
17:00
Yeni Malatyaspor
Galatasaray
11:30
Minaj U19
Dyn. Kyiv U19
15:00
Leicester
Watford
20:00
Vitesse
AZ Alkmaar
14:30
Ghivizzano Borgo
Aglianese Calcio
14:30
Vastogirardi
Alto Casertano
14:00
Apollon Pontou
Panserraikos
12:00
Oleksandriya U19
Zorya U19
14:30
Lentigione
Correggese
14:00
Asteras Vlachioti
Kalamata
15:00
Manchester City
West Ham
14:30
Prato
San Donnino
16:00
Mouscron
Lierse K.
18:30
Atletic Escaldes
Inter Escaldes
13:30
Abha
Al-Hilal
18:00
Badalona
CE Europa
11:30
Dobrudzha
Etar
14:30
Rimini
Ravenna
20:00
RWDM
Deinze
14:00
Irodotos
Episkopi
13:30
Ordino
Carroi
14:30
Sasso Marconi
Mezzolara
14:00
Kallithea
AEK Athens FC B
16:00
UE Engordany
FC Santa Coloma
14:30
Seravezza Pozzi
Fanfulla
14:00
Kifisias
Karaiskakis
16:45
Bougouba
CO Bamako
11:00
UE Santa Coloma
Sant Julia
18:00
Formentera
Cerdanyola
16:00
B36 Torshavn
Vikingur
14:30
Tritium
Sammaurese
14:00
Levadiakos
Diagoras
17:00
Stade Malien
ASOM
14:00
Dynamik
Rukinzo
14:00
O.F. Ierapetra
PAE Egaleo
14:00
Flambeau du Centre
New Oil
18:00
Numancia
Ibiza Islas Pitiusas
16:00
Buducnost
Sutjeska
14:00
Olympiacos Piraeus B
Almopos
14:00
Le Messager Ngozi
Bumamuru
18:00
Pena Deportiva
Lleida
15:00
Decic
OFK Petrovac
14:00
PAE Chania
Ergotelis
13:00
Inhulets
Shakhtar Donetsk
18:00
Prat
Andratx
14:00
Iskra
Mornar Bar
18:30
Kolos Kovalivka
Veres-Rivne
18:00
Terrassa
Espanyol B
15:00
Hradec Kralove
Karvina
13:00
Jezero
Zeta
14:00
Rodos
Panathinaikos B
18:00
CF Intercity
Socuellamos
15:00
Jablonec
Mlada Boleslav
13:00
Rudar
FK Podgorica
14:00
Veria
PAOK B
13:00
Hannover II
Oberneuland
13:45
AEK Athens FC B
Asteras Vlachioti
14:00
Altona
Heider SV
15:00
Slavia Prague
Teplice
16:00
Rukh Lviv
Metalist 1925
14:00
Hannoverscher SC
Jeddeloh
18:00
Mar Menor
Alzira
23:15
Argentinos Jrs
Gimnasia L.P.
18:00
Sparta Prague
Liberec
14:00
St. Andrews
Luqa
14:00
Hildesheim
Werder Bremen II
15:00
Qrendi
Tarxien
14:00
VfB Oldenburg
Luneburger Hansa
18:00
Melilla
Hercules
18:00
Vittoriosa
Melita FC
14:00
St. Pauli II
Drochtersen/Assel
18:00
Puertollano C.F.
Murcia
19:00
Mqabba FC
Zejtun Corinthians
14:00
Dila Gori
Telavi
18:00
Toledo
El Ejido
11:00
Geestemunde
Schwachhausen
23:15
Defensa y Justicia
Colon Santa FE
14:30
Afragolese
Cassino
14:00
Schwabmunchen
Munich 1860 II
14:00
Loco. Tbilisi
Torpedo Kutaisi
14:00
Hemelingen
Komet Arsten
01:30
Estudiantes L.P.
1 - 0
Velez Sarsfield
14:30
Aprilia
Ostia Mare
14:00
Leher
Werder Bremen III
14:30
Atletico Uri
Calcio Giugliano
10:30
Samtredia
Dinamo Tbilisi
15:00
Borgfeld
OSC Bremerhaven
18:00
Campos
Portmany
15:00
Hastedt
SFL Bremerhaven
14:30
Gladiator
Torres
15:30
Habenhauser
BTS Neustadt
21:00
Rosario Central
River Plate
13:00
Auerbach
TB Berlin
14:30
Insieme Formia
Lanusei Calcio
14:00
Vatan Bremen
Bremer
14:30
Latte Dolce
Cynthialbalonga
18:00
Mercadal
Santanyi
17:00
Dodoma Jiji
Coastal Union
14:30
Muravera
R. Monterotondo
21:30
FC Porto
Vitoria Guimaraes
18:00
Murense
Llosetense
14:30
Vis Artena
Arzachena
16:30
Maritimo
Ferreira
13:00
Hertha Berlin II
Eilenburg
15:00
Lech Poznan
Warta Poznan
18:00
Alondras
Ponteareas
13:00
Jena
Furstenwalde
19:00
Sporting
Tondela
18:00
San Rafael
Poblense
13:00
Lichtenberg
Halberstadt
17:30
Legia
Jagiellonia
15:00
Fiorentino
Libertas
18:00
Arzua
Dep. Fabril
15:00
Juvenes/Dogana
Virtus
18:00
Estradense
Polvorin
15:00
San Giovanni
Cosmos
18:00
Racing Club Villalbes
Noia
13:00
Tasmania Berlin
Chemnitzer
18:00
Silva SD
CD Choco
13:00
Furth U19
Bayern U19
18:00
Somozas
Sofan
12:30
Wisla Plock
Cracovia
23:00
Paraguay W
1 - 1
Peru W
13:00
Sukhothai
Kasetsart
13:00
Tusker (Ken)
Sfaxien (Tun)
18:00
Castelldefels
Peralada
12:00
Khonkaen FC
Ayutthaya Utd
14:00
APR (Rwa)
Berkane (Mar)
18:00
CE Manresa
Asco
12:00
Phrae
Lampang
14:00
Royal Leopards (Esw)
Kabylie (Alg)
18:00
Girona B
Grama
13:00
Chiangmai FC
Nakhon Pathom
14:00
Simba (Tan)
Red Arrows (Zam)
11:00
Kassel U19
Saarbrucken U19
18:00
Olot
L Hospitalet
13:45
Pierikos
Niki Volos
14:00
Zanaco (Zam)
Binga (Mli)
11:00
Mainz U19
Ulm U19
18:00
Pobla Mafumet
San Cristobal CP
14:00
Betis
Levante
15:00
Mazembe (Drc)
Marumo Gallants (Rsa)
16:30
Maritzburg Utd
AmaZulu
18:00
UE Figueres
Guineueta
18:30
Cadiz CF
Atl. Madrid
14:00
Aias
Aiolikos
15:30
Otoho d'Oyo (Con)
Gor Mahia (Ken)
16:15
Espanyol
Real Sociedad
16:00
Hearts of Oak (Gha)
Saoura (Alg)
12:00
Walldorf U19
Offenbach U19
18:00
Vilassar de Mar
Sant Andreu
13:30
Achyronas Liopetriou
Paralimni
16:30
Lausanne
Servette
14:00
Karavas
Ethnikos Piraeus
16:00
Maniema (Drc)
Pyramids (Egy)
13:30
Olympias Lympion
Ayia Napa
13:30
Debrecen
Paks
16:30
Luzern
Basel
14:00
Panelefsiniakos
Kyanos A. V.
16:00
Rivers United (Nga)
Al Masry (Egy)
15:00
AC Milan
Sassuolo
13:30
Omonia 29th May
Anagennisi Derynia
15:00
Sibenik
D. Zagreb
21:00
Real Madrid
Sevilla
14:00
Thyella D.
Pyliou
16:30
US Gendarmerie (Nig)
Motema Pembe (Drc)
18:00
AS Roma
Torino
14:15
Zurich
Young Boys
17:00
ASEC Mimosas (Ivo)
Interclube (Ang)
18:00
Mezokovesd-Zsory
Ferencvaros
17:00
LPRC Oiler (Lbr)
Orlando Pirates (Rsa)
17:00
Bohemians
St. Patricks
13:45
Iraklis 1908
AEL Larissa
17:00
Nouadhibou (Mrt)
Cotonsport (Cmr)
15:45
Puskas Academy
Zalaegerszegi
14:00
Agios Matthaios
Kozani
17:00
Stade Malien (Mli)
Al Ahly Tripoli (Lby)
20:45
Napoli
Lazio
14:00
AS Giannitsa
M. Alexandros Trikala
19:00
Al-Ittihad (Lby)
Enyimba (Nga)
18:00
Antequera
Panaderia
15:30
Desportivo Huila
Caala
14:00
Iraklis Ampelokipi
Asteras Kalirachis
14:00
Diavolitsi
Anagennisi Arta
21:00
Dock Sud
Berazategui
15:00
Spezia
Bologna
11:00
BATE
Vitebsk
12:00
Milsami
Floresti
14:00
Kozani FC
Lefkimmi
14:00
Ethnikos Skoulikadou
Amvrakikos Loutrou
00:30
Independiente Petroleros
2 - 1
Santa Cruz
12:30
Udinese
Genoa
11:00
Isloch
Energetik-BGU
16:30
Progresso
Petro Atletico
16:00
Sheriff Tiraspol
Dinamo-Auto
14:00
Panachaiki
Nafpaktiakos
20:00
Royal Pari
Real Potosi
18:00
AEL Limassol
AEK Larnaca
11:00
Neman
Zhodino
14:00
Poseidonas Michanionas
Thyella Sarakinoi
14:00
Panegialios FC
Diagoras Vrachneikon
22:15
Wilstermann
Bolivar
11:00
Rukh Brest
Dynamo Brest
20:30
Como
Parma
18:00
Mensajero
Ceuta
14:00
PAO Varda
Acheron Kanalaki
20:00
U. Sucre
Garcia Agreda
11:00
Shakhtyor Soligorsk
FC Gomel
14:00
Tilikratis L.
Panagriniakos
14:30
Mogoditshane
Security Systems
11:00
Slavia Mozyr
Din. Minsk
18:00
San Fernando
Velez
15:00
Extension Gunners
Morupule
11:00
Smorgon
FC Minsk
18:00
San Roque
Las Palmas B